Junior manažér obchodu

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Hviezdoslavova 31, Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
750 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie, výkonnostné odmeny, dovolenkový bonus, 13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.
Náplňou Vašej práce u nás bude:
*Hľadanie nových obchodných príležitostí a získavanie nových klientov
*Komunikácia so zákazníkom
*Vedenie obchodných rokovaní
*Príprava cenových ponúk
*Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
*Monitorovanie konkurencie

Na začiatku Vám pridelíme databázu už existujúcich klientov, ktorú môžete rozvíjať, a z ktorej máte nárok na odmeny – detaily s Vami preberieme na osobnom stretnutí.
Obchodník u nás sa orientuje na B2C segment, čiže na koncového zákazníka, resp. firmy.

Naša spoločnosť Vám ponúka:
*Atraktívne finančné ohodnotenie – okrem fixnej mesačnej mzdy navyše aj výkonnostné odmeny, dovolenkový bonus, 13. a 14. plat
*Služobný notebook a smartfón aj na súkromné účely
*Široká škála zamestnaneckých výhod: 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, stravné lístky aj počas dovolenky, sviatkov a PN, príspevok zamestnávateľa na III. piliér, príspevok na vzdelávanie a mnoho ďalších.

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica, Hviezdoslavova 31 (Práca vyžaduje cestovanie)

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a motivačný list (priblížte nám kto ste, čo sa Vám už podarilo, čo by ste chceli dokázať a prečo sme Vás zaujali) .

To, čo nám pošlete, si naozaj prečítame :) a následne Vás kontaktujeme. Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne je vzdelanie v ekonomickej oblasti.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

*Práca je vhodná predovšetkým pre človeka, ktorý už má skúsenosti s obchodnou činnosťou – minimálne 1 rok praxe v obchodnej činnosti, zameranie na priemysel výhodou
*Komunikačné a prezentačné zručnosti
*Orientácia na výsledky – získanie objednávky alebo uzatvorenie zmluvného vzťahu
*Zodpovednosť a samostatnosť – samostatné plánovanie obchodných rokovaní, zodpovednosť za pridelených a získaných klientov
*Schopnosť nadväzovať a udržiavať vzťahy s klientmi – dlhodobá starostlivosť o zákazníkov
*Ochota cestovať v rámci SR – aktívny vodič (v rámci SR), 80% pracovného času strávených v teréne
*Záujem o pôsobenie v technickej oblasti, orientácia na predaj služieb

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3781031  Megjelentetés dátuma: 2.1.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac