Referent pre vzťah so zákazníkom

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Geologická 1, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Nástupný plat: 680€ + po skúšobnej dobe osobný príplatok vo výške 100€. Priemerný ročný plat po zapracovaní (vrátane odmien): 13500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhoročná tradícia, vysoká odbornosť, osobný prístup – to sme my. Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý je vytrvalý a precízny.
Náplňou Vašej práce bude:
- realizovať prieskum doručených objednávok
- evidovať objednávky do informačného systému
- komunikovať so zákazníkom
- zasielať potvrdenie o doručení a zaevidovaní objednávky zákazníkovi
- kontrolovať stav a vybavenosť evidovaných objednávok (odstraňovanie duplicít, ukončenie či stornovanie objednávky)
- v prípade potreby, zastupovanie na recepcii - preberanie a výdaj meradiel

- zaujímavý systém odmeňovania: štvrťročné odmeny, letná prémia ako príspevok na dovolenku, vianočné a novoročné odmeny (13., 14. plat)
- skrátený pracovný čas na 37,5 h/týždeň
- 5 dní dovolenky naviac
- prispejeme na kurz anglického jazyka
- stravné lístky aj počas sviatkov , dovolenky a PN
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- príspevok na relaxačné aktivity
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a motivačný list (priblížte nám kto ste, čo sa Vám už podarilo, čo by ste chceli dokázať a prečo sme Vás zaujali) .

To, čo nám pošlete, si naozaj prečítame :) a následne Vás kontaktujeme. Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne je technické vzdelanie, nie je však podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kolega/Kolegyňa na danej pozícii je kontaktnou osobou medzi zákazníkom a spoločnosťou. Preto by mal kandidát spĺňať nižšie uvedené predpoklady:
- vytrvalosť a odhodlanosť (doba zaúčania na danej pozícii môže byť aj 4-5 mesiacov)
- ochota učiť sa novým veciam (práca s interným informačným systémom)
- rýchle pracovné tempo
- odolnosť voči stresu
- orientácia na zákazníka
- záujem o prácu v administratíve

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3597437  Megjelentetés dátuma: 11.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat: 680€ + po skúšobnej dobe osobný príplatok vo výške 100€. Priemerný ročný plat po zapracovaní (vrátane odmien): 13500€