Technický pracovník - metrológ

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - upresnené pri osobnom rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša stabilná a zároveň dynamická spoločnosť umožňuje podieľať sa na raste najväčšej metrologickej spoločnosti na Slovensku. Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.
Náplňou Vašej práce u nás bude:
- samostatne vykonávať overovanie, kalibráciu a skúšanie meradiel
- spracovávať dokumentáciu a vystavovať doklady súvisiace s overovaním, kalibráciou a skúšaním meradiel
- vykonávanie práce priamo u zákazníka - externé výkony
- zabezpečovať vybrané úlohy v systéme manažérstva kvality
- poskytovať konzultačnú a metodickú pomoc zákazníkom v oblasti metrológie
- podieľať sa na marketingovej činnosti v súlade s kódexom zamestnanca

Uvedomujeme si, že ľudský faktor zohráva v každej organizácii kľúčovú úlohu a preto Vám ponúkame:
- skrátený pracovný čas
- vyššiu výmeru dovolenky až o 5 dní
- osobné prémie v závislosti od výkonu
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- širokospektrálny sociálny program
- služobný smartfón

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu uvedený v tomto inzeráte je orientačný.
Profesný životopis zasielať na email: [email protected]
Výberová komisia po posúdení žiadostí bude kontaktovať a pozve na pohovor len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme všetkým, ktorí nás oslovili, za ich prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť pracovať samostatne
- orientácia na zákazníka
- komunikatívnosť
- práca s PC
- aktívny vodič
- skúsenosti v oblasti metrológie (kalibrácia meradiel a pod.) výhodou, nie však podmienkou

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3284892  Megjelentetés dátuma: 3.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou - upresnené pri osobnom rozhovore