Právnik/Správca pohľadávok

Slovenská konsolidačná, a.s.

Miesto práce
Slovenská Konsolidačná, a. s., Cintorínska 21, Bratislava
Termín nástupu
19.10.2020/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. a 14. plat, absolvent 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a vymáhanie pohľadávok verejnej správy - zamestnanec vypracováva návrhy na riešenie pohľadávok voči dlžníkom/spoludlžníkom/ručiteľom/záložcom. Podáva návrhy a zastupuje spoločnosť v rámci konkurzného, reštrukturalizačného, exekučného, správneho a súdneho konania, vypracováva právne stanoviská k jednotlivým prideleným prípadom.

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite e-mailom do 9. 10. 2020 životopis v slovenskom jazyku.
Pracovná pozícia je na dobu určitú - počas zastupovania zamestnanca na dlhodobej PN.

Sk, a. s. spracúva osobné údaje podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov. Viac informácií na http://www.konsolidacna.sk/info/47-osobne-udaje

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodná aj pre absolvent
- skúsenosti v odbore spravovania a vymáhania pohľadávok
- znalosti a aplikácia zákonov v praxi predovšetkým Zákon o konkurze a reštrukturalizácii, Exekučný poriadok a ďalšie právne predpisy súvisiace s vymáhaním pohľadávok
- dynamická osobnosť odolná voči stresu

Konsolidácia pohľadávok verejného sektora podľa zákona o pohľadávkach štátu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3488356  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac