Odborný referent pre agendu US BA, vzdelávania a agendu členských príspevkov

Slovenská komora audítorov

Miesto práce
Záhradnícka 62, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat 850,00 € (počas 3-mesačnej skúšobnej doby), potom 900,00 € + možné prémie na základe kvality práce a dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačne, administratívne zabezpečuje a vykonáva finančné vyhodnotenie (prihlášky, úhrady, náklady) školení územnej sekcie Bratislava a centrálne akcie komory
- zabezpečuje agendu členských príspevkov audítorov a audítorských spoločností - kontroluje správnosť variabilných symbolov, úhrady, vykonáva mesačnú a ročnú inventarizáciu príspevkov v účtovníctve
- aktualizuje predpisy v databáze členov a kontroluje podľa oznámení členov výšku ročných príspevkov
- zabezpečuje agendu sústavného vzdelávania na centrálnej úrovni a spolupracuje s odborným referentom pre centrálnu evidenciu vzdelávania
- zodpovedá za archiváciu pridelenej agendy podľa interných predpisov komory

- práca v malom kolektíve
- profesionálne prostredie

ide o zastupovanie počas MD a v prípade čerpania RD aj zastupovanie počas rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a samostatnosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- organizačné schopnosti a flexibilita
- analytické myslenie, dôslednosť a presnosť
- profesionálne vystupovanie

Slovenská komora audítorov je profesijnou organizáciou, ktorá združuje štatutárnych audítorov, audítorke spoločnosti a asistentov štatutárneho audítora na Slovensku. Vykonáva činnosti, ktoré jej vyplývajú podľa zákona č. 423/2015 Z. z. o štatutárnom audite v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3737453  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 850,00 € (počas 3-mesačnej skúšobnej doby), potom 900,00 € + možné prémie na základe kvality práce a dosahovaných výsledkov