Vedúci/vedúca kancelárie ECDL Slovensko

Slovenská informatická spoločnosť

Fakulta matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave, Mlynská dolina, Bratisl
Termín nástupu
1.9.2019
1 300 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka 1.300 Eur s odmenami do 1.500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná práca pri rozvoji a rozširovaní systému ECDL/ICDL ako medzinárodného štandardu digitálnych zručností
- Riadenie Kancelárie ECDL Slovensko s 2-3 zamestnancami
- Vedenie porád so zástupcami Slovenskej informatickej spoločnosti
- Zabezpečovanie kvality systému ECDL/ICDL podľa medzinárodných kritérií
- Audity Akreditovaných testovacích centier systému ECDL/ICDL na celom Slovensku
- Zastupovanie Slovenska na medzinárodných fórach ECDL/ICDL
- Príprava projektov smerujúcich k využitiu systému ECDL/ICDL vo formálnom vzdelávaní, v ďalšom vzdelávaní dospelých na pracovisku vo verejnej správe aj súkromnej sfére, pri rekvalifikácii uchádzačov o prácu
- Vedenie zmluvnej agendy systému ECDL/ICDL, vrátane prípravy fakturačných podkladov
- Kontrola účtových, daňových a ďalších predpisov súvisiacich so systémom ECDL/ICDL

- Služobný telefón
- Flexibilný zamestnávateľ
- Vhodné podmienky pre ďalší odborný rast

Informácie o výberovom konaní

- Výberové konanie sa uskutoční v Bratislave
- Na výberové konanie pozveme uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám
- Všetci uchádzači budú informovaní o aktuálnom stave elektronickou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Riadiaca prax minimálne tri roky
Znalosti PC a kancelárskych aplikácií na úrovni pokročilého používateľa, prípadne testera ECDL, bázické znalosti základov programovania
Komunikačné zručnosti, schopnosť viesť semináre a školenia, samostatnosť a zodpovednosť.

Slovenská informatická spoločnosť je stavovské občianske združenie, ktorého poslaním je vytvárať predpoklady pre rozvoj informatiky a informačných technológií na Slovensku. Imperatívom je podpora progresívnych informačných metód a technológií vo všetkých oblastiach slovenského hospodárstva. Zastupuje informatickú komunitu v medzinárodných združeniach informatických spoločností. Osobitne sa venuje rozvoju digitálnych zručností, je národným operátorom systému ECDL/ICDL, ktorý je medzinárodným štandardom digitálnych zručností. Je zriaďovateľom Kancelárie ECDL Slovensko, ktorá je odborným a administratívnym pracoviskom zameraným na rozvoj a rozširovanie ECDL/ICDL na Slovensku.
ID: 3691021  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka 1.300 Eur s odmenami do 1.500 Eur