Špecialista komunikácie so zákazníkom

Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a. s. Skrátený názov: SIMS, a. s.

Miesto práce
Nová Bošáca
Termín nástupu
podľa dohody
800 - 2 500 EUR/mesiacfixná zložka + atraktívna pohyblivá časť mzdy, ktorá je priamo ovplyvnená tvojím výkonom (nezastropovaná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj spravodajských a marketingových produktov spoločnosti a poskytovanie poradenstva a informácií k jednotlivým produktom a službám
• poskytovanie telefonickej podpory pre obchodné oddelenie
• získavanie nových zákazníkov
• udržiavanie dobrých vzťahov s už existujúcimi zákazníkmi a starostlivosť o nich
• aktívna spolupráca s obchodným riaditeľom spoločnosti pri vývoji nových produktov a tvorbe obchodnej stratégie
• dodržiavanie komunikačných štandardov obchodného tímu
• vedenie internej evidencie, prehľadov a štatistík obchodných prípadov
• plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

• motivačné finančné ohodnotenie
• možnosť ovplyvniť si výšku svojho príjmu
• interné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• príjemné vystupovanie
• zodpovedný prístup k práci

www.sims.sk
ID: 4163603  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac