Pracovník telesales, pracovník call centra

Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a. s. Skrátený názov: SIMS, a. s.

Nová Bošáca 78, 913 08 Nová Bošáca, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.05.2018
1.200,- € brutto/mesačne pri 100% plnení pracovných úloh (zloženie mzdy 600,- € základná mzda + 600,- € osobné ohodnotenie) + prémie a bonusová zložka v rámci skúšobnej doby. Po skúšobnej dobe je možnosť navýšenia základnej mzdy a osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• telefonický predaj spravodajských produktov spoločnosti
• získavanie nových zákazníkov prostredníctvom využívania internej databázy
• udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• dodržiavanie komunikačných štandardov obchodného tímu
• vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl

• motivačné finančné ohodnotenie
• možnosť ovplyvniť si výšku svojho príjmu
• dynamický kolektív
• príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• jednozmenná prevádzka
• práca 7,5 hodiny denne

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Každý životopis starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vybraných uchádzačov o pracovnú pozíciu budeme najneskôr do 2 dní po doručení životopisu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, chuť učiť sa nové veci

www.sims.sk
ID: 3358596  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200,- € brutto/mesačne pri 100% plnení pracovných úloh (zloženie mzdy 600,- € základná mzda + 600,- € osobné ohodnotenie) + prémie a bonusová zložka v rámci skúšobnej doby. Po skúšobnej dobe je možnosť navýšenia základnej mzdy a osobného ohodnotenia.