Expedient

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mesačná mzda od 950 €, z toho: základná zložka mzdy 470 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia činností súvisiacich s príjmom, balením a expedíciou tovaru, polotovarov a medziproduktov:
- organizovanie tímu manipulačných pracovníkov (3-4 osoby): preberania tovaru z výroby, paletové plány, kontrola kvality balenia a kvantity preberaného tovaru, hlásenie reklamácií,
- príjem tovaru z kooperačných firiem, dodacie listy, kontrola kvality balenia a kvantity preberaného tovaru, hlásenie reklamácií,
- kontrola kvality balenia paliet a ich úplnosti pred nakládkou,
- organizovanie expedície hotového tovaru,
- operatívne riešenie expedičných činností v prípade meškania výroby, v problémových prípadoch bezodkladne informovať nadriadeného.

• motivačná prémia, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách podľa
kolektívnej zmluvy
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• zaškoľovanie, možnosť profesionálneho rastu
• možnosť poskytnutia príspevkov na bývanie
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie a za odporučenie nového zamestnanca

V prípade, že Vás nami inzerovaná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu [email protected]. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické, technické, polygrafické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• skúsenosti na obdobnej pozícii 1 rok
• odborná spôsobilosť na vedenie motorových vozíkov

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3403718  Megjelentetés dátuma: 18.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačná mzda od 950 €, z toho: základná zložka mzdy 470 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce