Technik investičnej výstavby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2020
954,5 EUR/mesiacod 1.097,68 EUR/mesiac (z toho základná mesačná mzda 954,50 + 15% výkonnostná odmena) a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená podľa vzdelania a odbornej praxe uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon investorskej činnosti v príprave a realizácii investičnej výstavby investičných projektov elektrických staníc a nových stavieb,
• koordinuje investičnú činnosť u pridelených stavieb s ostatnými účastníkmi investičnej výstavby, s budúcim prevádzkovateľom a s ostatnými útvarmi spoločnosti,
• kontroluje a vyhodnocuje plnenie zmlúv v príprave a realizácii investičných projektov,
• koordinuje prípravu programu skúšok a uvádzania do prevádzky zariadení vybudovaných stavieb so zhotoviteľom, budúcim prevádzkovateľom a Slovenským energetickým dispečingom,
• vyhodnocuje priebeh a ukončenie komplexného chodu a skúšobnej prevádzky zariadení u stavieb,
• zodpovedá za vypracovanie podkladov na zaradenie dokončených stavieb do DLHM.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 28.10.2020.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ / Bc / ÚSO v odbore: elektroenergetika, alebo elektrotechnika
Odborná prax: vhodné aj pre absolventa - prax v odbore riadenia údržby, prevádzky alebo výstavby v napäťových úrovniach VVN a ZVN vítaná
Odborné predpoklady a zručnosti: odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. (č. 718/2002 Z.z.) - § 21
vodičský preukaz sk. B
Počítačové zručnosti: MS Windows, MS Office ( Word, Excel, Outlook )
Jazykové zručnosti: anglický jazyk - základy
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, organizačné a analytické schopnosti, strategické a operatívne plánovanie, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, odolnosť voči stresu, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita k firme

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3986808  Megjelentetés dátuma: 14.10.2020  Alapbér (bruttó): 954,5 EUR/mesiac