Pracovník pre personalistiku a mzdy

Slovenská akreditačná agentúra pre vysoké školstvo

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/prípadne dohodou
1 200 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného, skúseného, pozitívne naladeného člena tímu, ktorý má zmysel pre detail a poriadok.
Náplňou práce bude:
• Komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy
• Zabezpečovanie agendy pracovno-právnych vzťahov, príprava pracovných zmlúv a ich zmien
• Vedenie personálnych spisov zamestnancov v súlade s dodržiavaním predpisov o ochrane osobných údajov
• Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby agentúry
• Vykonávať ročné zúčtovanie dane z príjmov
• Komplexné spracovanie, príprava a evidencia príkazných zmlúv, komunikácia s príkazníkmi
• Práca s Centrálnym registrom zmlúv
• Spolupráca na príprave smerníc a metodických podkladov v oblasti personalistiky a miezd

Práca v rozvíjajúcej sa perspektívnej inštitúcii, v dobrom kolektíve, v ktorom je nás samozrejmosťou podpora vzdelávania a odborného rastu.
Zamestnanecké benefity - pružný pracovný čas, podporované stravovanie, bližšie informácie pri osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• motivačný list,
• kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní; pri zahraničnom diplome aj rozhodnutie ministerstva o uznaní zahraničného diplomu za rovnocenný diplomu získanému po absolvovaní vysokoškolského vzdelania na území SR,
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
• súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov na účel výberového konania
• čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mzdové účtovníctvo, personalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
VEMA - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti personalistiky a zúčtovania miezd aspoň 2 roky,
- prax so zúčtovaním miezd v štátnej správe výhodou,
- skúsenosť s informačným systémom VEMA výhodou,
- zodpovedný prístup, samostatnosť, precíznosť a dôslednosť
- orientácia v pracovno-právnej agende
- analytické myslenie
- záujem o osobný rozvoj a zmysel pre tímovú prácu,
- precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť
- záujem učiť sa nové veci

Slovenská akreditačná agentúra pre vysoké školstvo je verejnoprávna inštitúcia, ktorej úlohou je vykonávať činnosti externého zabezpečovania kvality vysokoškolského vzdelávania v Slovenskej republike. Bola zriadená zákonom č. 269/2018 Z. z. ako právnická osoba so sídlom v Bratislave.

www.saavs.sk

Poslaním agentúry je prispievať k zlepšovaniu kvality vysokoškolského vzdelávania v Slovenskej republike nástrojmi externého zabezpečovania kvality podľa princípov ESG 2015 a v súlade s očakávaniami strán zainteresovaných na vzdelávaní. Agentúra poskytuje vysokým školám odborný a nezávislý pohľad na kvalitu vzdelávania a posilňuje kultúru kvality. Agentúra rozhoduje najmä vo veciach týkajúcich sa udeľovania oprávnení vysokým školám na základe ich žiadostí a tiež plní ďalšie súvisiace úlohy.

Počet zamestnancov
30 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie slobody 6943/11,
Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 81106, Slovensko

Vaše osobné údaje budú spracúvané v zmysle zásad o ochrane osobných údajov zverejnených na WEB stránke agentúry: https://saavs.sk/sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/
ID: 3869585  Megjelentetés dátuma: 8.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac