Konzultant vzdelávacieho programu EÚ

Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu - SAAIC

Miesto práce
Križkova 9, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec grantovej agentúry zabezpečujúci kontrahovanie, financovanie a kontrolu projektov KA2 v programe Erasmus+. Organizácia školení a konzultácií pre inštitúcie pripravujúce správy o realizácii projektov. Vystavovanie platobných príkazov na splátky predfinancovania a záverečné splátky. Organizácia externého a interného hodnotenia záverečných správ o realizácii projektov. Zaznamenávanie údajov do elektronických nástrojov EK. Príprava správ pre riadiace orgány programu. Pracovné cesty po Slovensku i v zahraničí.

- 5 dní dovolenky navyše
- možnosť ďalšieho vzdelávania podľa vlastného výberu
- polročné odmeny

K zaslanému životopis u priložte kópie dokumentov o skúsenostiach s projektovým manažmentom, resp. iných relevantných skúsenostiach, ktoré môžu ovplyvniť výber uchádzača. Prihlášky bez týchto príloh nebudú akceptované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné/pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- doložená predchádzajúca prax v realizácii projektov EÚ na úrovni koordinátora alebo manažéra projektu;
- ústretovosť a pozitívna komunikácia s klientmi a kolegami;
- samostatnosť pri plnení úloh, schopnosť navrhovať zlepšenia pracovných postupov pri riadení procesov zabezpečovania kvality;
- možnosť zúčastňovať sa pracovných ciest v termínoch požadovaných zamestnávateľom;

Stručná charakteristika spoločnosti:
Občianske združenie založené slovenskými vysokými školami

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Grantová agentúra pre oblasť vzdelávania a odbornej prípravy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2771907  Megjelentetés dátuma: 20.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1400 EUR/mesiac