Projektový manažér/ ka

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacTPP od 1000€/ Szčo od 1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna práca v kancelárií spočívajúca v mailovej a telefonickej komunikácií s pridelenými zákazníkmi a riešenie ich požiadaviek na upratovanie s internými kolegami.

Zabezpečuje:
- koordinovanie objektových vedúcich
- komunikáciu s dodávateľmi
- dohliadanie na dodržiavanie zmluvných podmienok
- vedenie prevádzkovej a finančnej agendy
- vytváranie fakturačných podkladov
- schvaľovanie a radenie nákladových položiek v predpísanej štruktúre

Zodpovedá:
- za komunikáciu medzi zákazníkmi a prevádzkou
- za udržiavanie pravidelného kontaktu so zástupcami zákazníka
- za správne a včasné vypracovanie podkladov pre fakturáciu
- za včasné tlmočenie požiadaviek zákazníka na zodpovedné interné oddelenia

Spolupracuje:
- so všetkými útvarmi spoločnosti
- s dodávateľmi

Organizačne je podriadený :
- výkonný riaditeľ

- motivačné ohodnotenie
- každoročné zvyšovanie platu
- koncoročné odmeny
- mladý dynamický kolektív
- stravné lístky
- firemný mobil, notebook
- firemné akcie, teambuildingy
- školenia, jazykové kurzy
- v prípade potreby možnosť pracovať z domu
- pohyblivá pracovná doba
- rôzne športové a kultúrne benefity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite svoje CV spolu s motivačným listom v SJ. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za porozumenie Vám vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 2924550  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac