Disponent medzinárodnej kamiónovej dopravy

SLOVBEN-DASSA, s.r.o.

Miesto práce
Ľubochnianska 5, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
dohodou
900,00 eur brutto/mesiac, pri rýchlom zapracovaní navýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi v EÚ, aktívne vyťažovanie vlastných vozidiel
-komunikácia s vodičmi, organizácia a koordinácia činnosti vodičov, sledovanie a evidencia prepráv
-flexibilné riešenie problémov,
-plánovanie nakládok a rozvozu tovaru, rozdeľovanie vodičov a vozidiel na nakládky, logické myslenie
- zodpovednosť za termínové a vecné plnenie úloh,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončené SŠ, VŠ vzdelanie
- pracovné skúsenosti na pozícií disponent/ špeditér/
- aktívna znalosť francúzskeho a anglického jazyka
- ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
-komunikatívnosť , flexibilita
-precíznosť,orientácia na výsledok

Slovben- Dassa, s.r.o. je medzinárodná dopravná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2005. Sme v každodennom kontakte s francúzskymi spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3209926  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,00 eur brutto/mesiac, pri rýchlom zapracovaní navýšenie platu