Skladník

SLOVARM, a.s.

Miesto práce
Dolná 1259/2, Myjava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
750 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe a zapracovaní - prehodnotenie mzdy, pohyblivá zložka mzdy 100 eur po skúšobnej dobe, dochádzkový bonus 30eur/mesačne,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje preberanie výrobkov z výroby.
Zabezpečuje riadne uskladnenie výrobkov, zabezpečuje starostlivosť o uskladnený tovar a hmotne zaň zodpovedá.
Požiadavky: Obsluha vysokozdvižného vozíka výhodou, nie podmienkou
- Jednozmenná prevádzka

Ponúkame stabilné pracovné miesto, práca v príjemnom kolektíve, prémie, príplatky, odborné školenia, možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja, príspevok zamestnávateľa do 3. piliera, príspevok na stravovanie v závodnej jedálni, vianočné darčeky, firemný večierok .

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.slovarm.sk/media/zasady-na-web-SLOVARM.pdf

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozornosť, samostatnosť, manuálna zručnosť

SLOVARM, a.s. je kľúčový výrobca domových a bytových armatúr, ako aj komponentov pre rozvod vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania, ďalej je výrobcom výrobkov z plastov, hlavne sanity a systému PPR a výrobcom meracej a regulačnej techniky - tlakomerov a teplomerov. Zamestnáva viac ako 200 zamestnancov. SLOVARM pôsobí hlavne v strojárskom priemysle, ale dodáva aj do odvetví automobilového, stavebného priemyslu a do zdravotníctva.
Spoločnosť má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhoch v strednej a východnej Európe, viac ako 100 zmluvných obchodných partnerov na Slovensku a v Česku a 50 kooperačných partnerov. Vyrába viac ako 5000 druhov výrobkov a svoje výrobky exportuje do 24 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4369440  Megjelentetés dátuma: 29.6.2022  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac