Finančný manažér výrobnej spoločnosti

SLOVARM, a.s.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy od 1500 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov + polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné spracovanie ekonomickej a účtovnej agendy
- sledovanie a vyhodnocovanie nákladov jednotlivých stredísk ako i spoločnosti
- zostavovanie pravidelných mesačných reportov pre vedenie spoločnosti
- aktívna účasť na mesačnej uzávierke
- vyhodnocovanie splatnosti pohľadávok a záväzkov
- vedenie menšieho pracovného tímu ekonomického oddelenia
- vypracovávanie a odosielanie výkazov a hlásení
- vedenie evidencie HIM, DHIM a NHIM organizácie, zaraďovania a vyraďovania majetku
- zodpovednosť za inventarizáciu a zúčtovanie výsledkov inventarizácie
- vypracovávanie daňových priznaní
- aktívna účasť na vypracovávaní mesačných a ročných plánov
- účasť na auditoch a komunikácia s audítormi a ostatnými inštitúciami
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov

Radi medzi seba privítame niekoho, kto nepreferuje "korporátny štýl práce" a je pre neho dôležitá tímová spolupráca a profesionálne výzvy.
Na oplátku ponúkame stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, odborné školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania, príspevok do 3. piliera, poistenie osobného automobilu, zabezpečujeme stravovanie v našej novej závodnej jedálni, vianočné darčeky, sociálny program pre našich zamestnancov a mnoho ďalšieho...

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Myjava

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Po ukončení výberového konania budú zaslané dokumenty obsahujúce osobné údaje skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- finančná a ekonomická gramotnosť
- skúsenosť s odborným vedením a riadením menšieho tímu - výhodou
- samostatnosť a precíznosť
- rozhodovanie
- zodpovednosť a zmysel pre detail
- profesionálny prístup a dobré komunikačné zručnosti

SLOVARM, a.s. je kľúčový výrobca domových a bytových armatúr, ako aj komponentov pre rozvod vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania, ďalej je výrobcom výrobkov z plastov, hlavne sanity a systému PPR a výrobcom meracej a regulačnej techniky - tlakomerov a teplomerov. Zamestnáva viac ako 200 zamestnancov. SLOVARM pôsobí hlavne v strojárskom priemysle, ale dodáva aj do odvetví automobilového, stavebného priemyslu a do zdravotníctva.
Spoločnosť má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhoch v strednej a východnej Európe, viac ako 100 zmluvných obchodných partnerov na Slovensku a v Česku a 50 kooperačných partnerov. Vyrába viac ako 5000 druhov výrobkov a svoje výrobky exportuje do 24 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3575971  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy od 1500 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov + polročné a koncoročné odmeny