Senior technik líniovej infraštruktúry

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Záhradnícka 151, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda je postavená dohodou na základe seniority a skúseností uchádzača. Zverejňujeme min. hodnotu mzdy k pozícii. Po stretnutí a zvážení vašej kvalifikácie a skúseností sa mzda dohaduje individuálne. K pozícii prislúchajú aj polroč. bonusy, mimoriadne odmeny a široká ponuka benefitov v soc. programe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zodpovedá za výstavbu a servis elektronických komunikačných sietí a zákazníckych pripojení v pridelenom regióne.
Predrealizačná činnosť
• Technické šetrenie možností realizácie
• Návrh technického riešenia s odhadom nákladov
• Výber dodávateľa stavby
Realizácia
• Odovzdanie a preberanie stavieb
• Zabezpečenie realizácie navrhnutého riešenia
• Stavebný dozor
• Preberanie a distribúcia písomností k stavbám
• Zakresľovanie a vedenie dokumentácie k stavbám
Porealizačná činnosť
• Správa dokumentácie stavieb
• Udržovanie databáz stavieb
• Tvorba pravidiel pre vedenie dokumentácie stavieb
• Komunikácia s operátormi (zabezpečovanie dokumentácie a zakresľovanie
sietí tretích strán, návrhy na spoluprácu pri výstavbe elektronických
komunikačných sietí – zámeny, prenájmy, odkúpenia infraštruktúry).

2. Zabezpečuje technické služby a ich servis pre zákazníkov spoločnosti v pridelenom regióne vlastnými silami, ako aj prostredníctvom zmluvných dodávateľov.

3. Aktívne reaguje na požiadavky zákazníkov spoločnosti, týmto poskytuje podporu v technickej oblasti im poskytovaných služieb.

4. Zabezpečuje a realizuje technické zmeny služieb zákazníkov spoločnosti.

5. Zriaďuje pripojenia a služby novým zákazníkom (výstavba pasívnej časti elektronických komunikačných sietí, konfigurácia aktívnych prvkov siete).

6. Spolupracuje s obchodnými zastúpeniami na riešení technických požiadaviek v teréne.
  • Vyjadruje sa k možnosti realizácie pripojení na optickú infraštruktúru spoločnosti.
  • Odhaduje náklady a časové relácie realizácií pripojení na optickú infraštruktúru spoločnosti.
  • Vedie a spravuje dokumentáciu a udržuje databázy elektronickej komunikačnej siete spoločnosti.

7. Podieľa sa na technických riešeniach a pracovných postupoch pri aplikácii nových technologických zariadení a podporovaného softvéru.

8. Spolupracuje s oddeleniami, ktoré participujú na monitorovaní a výstavbe elektronických komunikačných sietí.

9. Pripravuje technické podklady k zmluvám pre zákazníkov.

  • práca v perspektívnej a inovatívnej spoločnosti,
  • prístup k novinkám a novým technológiám,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu,
  • mladý, dynamický kolektív,
  • zamestnanecké benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ, elektrotechnické vzdelanie alebo vzdelanie v oblasti telekomunikačných služieb je výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v IT a telekomunikačných službách

Počet rokov praxe

4

Kvalifikačné požiadavky:
  • VŠ alebo SŠ s maturitou, elektrotechnické vzdelanie alebo vzdelanie v oblasti telekomunikácií je výhodou,
  • pri absolvovanom SŠ vzdelaní min. 2 roky praxe v oblasti telekomunikácií,
  • odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky,
  • prehľad v oblasti internetu
  • výborná znalosť práce s OS Windows 7/8/10,
  • ovládanie práce s OS Linux/Unix na úrovni používateľa,
  • výborná znalosť práce s programami MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Internet Explorer, MS Outlook, ovládanie iných programov je výhodou,
  • znalosť anglického jazyka alebo znalosť ostatných cudzích jazykov je výhodou,
  • certifikáty dokladujúce odbornú spôsobilosť sú výhodou,
  • vodičský preukaz skupiny B.

Vyžadované pracovné a osobnostné predpoklady:
  • zodpovednosť a lojalita,
  • samostatnosť a spoľahlivosť,
  • flexibilita a operatívnosť – schopnosť pružne reagovať na kladené požiadavky,
  • slušný prejav v kontakte so zákazníkom,
  • schopnosť tímovej práce,
  • ochota učiť sa nové veci,
  • organizačné schopnosti,
  • komunikačné zručnosti,
  • odolnosť voči stresu a záťaži.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovanet, a.s.
Tel.: +421220828111
E-mail: poslať životopis
ID: 3999458  Megjelentetés dátuma: 12.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac