Inžinier kvality

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
272, 972 16 Pravenec, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- definovanie, riadenie, udržiavanie a kontrola procesov integrovaných manažérskych systémov (IMS)
- zabezpečenie dodržiavania požiadaviek súboru noriem pre systémy zavedené podľa STN EN ISO 9001, STN EN ISO 14001, STN OHSAS 18001
- implementácia požiadaviek produktových noriem STN EN 1435-1+A1/Z1, STN 73 3134, ČSN 74 6077 a iných predpisov platných v SR i ostatných krajinách, v ktorých sú výrobky uvádzané na trh
- sledovanie a implementácia súvisiacich právnych a iných predpisov
- vypracovávanie a riadenie internej dokumentácie vrátane politiky, cieľov, programov a správy z preskúmania manažmentom
- vykonávanie interných školení v súvislosti s IMS, opatreniami k reklamáciám a požiadavkami na produkt
- plánovanie a vykonávanie interných auditov IMS a výrobného procesu
- dozorovanie a auditovanie zásad stanovených metodikou 5S a Kanban
- navrhovanie, prijímanie a overovanie zavedenia nápravných opatrení k zisteniam z auditov a reklamáciám
- vyhodnocovanie reklamácií
- sledovanie a vyhodnocovanie nákladov na nekvalitu
- definovanie a implementácia štandardov kvality
- monitorovanie, vyhodnocovanie a zlepšovanie interných procesných ukazovateľov kvality
- riadenie kontroly kvality v procese výroby – vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola, balenie, expedícia
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
- vypracovávanie a predkladanie pravidelných správ vedeniu firmy a koncernu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Telefonické informácie nie je možné poskytovať uchádzačom z organizačných dôvodov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality, systémy kvality

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť nástrojov kvality a metodiky posudzovania a vyhodnocovania KPI ukazovateľov
- samostatnosť v rozhodovaní, samostatná realizačná práca
- komunikačné, organizačné, analytické a argumentačné schopnosti
- flexibilita, schopnosť určovania priorít a riešenia problémov
- spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť
- primeraná znalosť súvisiacich predpisov

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 1843682  Megjelentetés dátuma: 7.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou