Asistent/Asistentka

SLOVAKSTAV k.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
3.2.2020
1 000 - 1 200 EUR/mesiacuvádzaný je nástupný plat, po skúšobnej dobe je jeho výška prehodnocovaná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent pre maďarskú pobočku firmy v SR. Asistentská a sčasti personálna agenda pod vedením Country Managera vykonávaná v SR pre potreby maďarskej pobočky.
Nutná komunikácia plynulo slovom aj písmom v slovenskom a maďarskom jazyku + komunikácia v nemčine (preferovane) alebo angličtine.

8h pracovný čas, hodiny nemčiny, plná úhrada str.lístkov zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SLOVAKSTAV k.s. je agentúra dočasného zamestnávania špecializujúca sa na vyhľadávanie a zamestnávanie kvalifikovaných pracovných síl pre svojich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

SLOVASKTAV k.s. je stabilná personálna agentúra poskytujúca služby prevažne zahraničným klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3765768  Megjelentetés dátuma: 20.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac