Učiteľ slovenského jazyka pre deti cudzincov

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 8, 811 08 Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
10 euro za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kurzov slovenského jazyka pre deti cudzincov, ktoré nehovoria po slovensky alebo sa potrebujú v slovenčine zdokonaliť.

Jazyková škola, zapezpečujúca vyučovanie anglického jazyka a slovenského jazyka pre cudzincov. Web školy: http://icanschool.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Cudzinci, ktorí sa chcú naučiť po slovensky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Skúsenosť s vyučovaním vekovej kategórie 3-6 rokov a 7-15 rokov; schopnosť prípravy učebných materiálov pre danú vekovú kategóriu.

Komplexné služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3392577  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10 euro za hodinu