Obchodný riaditeľ autosalónu

SlovakiaInvest Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ined'
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame nový autosalón v Bratislave a hľadáme aktívneho a skúseného riaditeľa do pobočky pre
- Budovanie, manažovanie a rozvoj prevádzky
- Zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky
- Organizácia, zabezpečenie a kontrola práce a vzájomné pôsobenie všetkých oddelení
- Sledovanie obchodného potenciálu trhu
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí

- práca pre renomovanú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- veľká možnosť sebarealizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Predaj luxusných automobilov z Nemecka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:
- skúsenosti s predajom áut
- znalosti v oblasti automobilov (modely, značky, vybavenie, technické charakteristiky)
- MS Office - expert

Komplexné služby pre podnikateľov na Slovensku, pre zahraničné spoločnosti a cudzincov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3389958  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200