Bezpečnostný pracovník

Slovakia Security, spol. s r.o.

Miesto práce
Plastic Omnium Inergy, Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hod.a) osobné ohodnotenie b) odmeny do výšky až 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezpečnostný pracovník na recepcii menšieho výrobného závodu,
Plastik Omniu Auto Inergy Slovensko

Príspevok na cestovné, stravné lístky, v objekte je jedáleň, bufet, je možné zabezpečiť dopravu z Malaciek, Príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná aj pre starobného , výsluhového dôchodcu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Uchádzač musí byť držiteľom Preukazu odbornej spôsobilosti pre výkon práce v bezpečnostnej službe

Sme Slovenská súkromná bezpečnostná služba, ktorá svojim zákazníkom ponúka profesionálne riešenia v oblasti súkromných bezpečnostných služieb už 26 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3961429  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 3 EUR/hod.