Marketing Koordinátor / Merchandising

SLOVAKIA RING AGENCY, s. r. o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Február 2020, dohodou
900 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto) Od 900€ (v závislosti od odborných znalostí a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výber dodávateľov a nákup reklamných predmetov
• Vystavanie a predaj reklamných predmetov v rámci celého areálu
• Fan shop – riadenie „kamenného“ predaja počas podujatí
• Predaj a zasielanie reklamných predmetov aj cez e-shop (v riešení)
• Evidencia predaja, tržieb, pokladne, štatistika
• Skladové hospodárstvo tovaru
• Rozdelenie tovaru na predaj a marketing
• Zabezpečenie oblečenia pre zamestnancov a ich evidencia
• Nastavenie korporátnej politiky ošatenia a dizajnu

• Samostatnosť a vlastná organizácia práce, kreativite sa medze nekladú 
• Možnosť využívať služby areálu (pretekársky okruh, off-road areál, škola šmyku, hotel, motokáry atď.) a benefity partnerov
• Pracujeme v mladom dynamickom kolektíve
• Práca je náročná na čas hlavne v silnej sezóne (marec – október) a pri vybraných podujatiach počas víkendov. Odmenou ale bude určite dostatok voľna v ďalších mesiacoch alebo podľa potreby.

Hľadáme šikovnú osobu na koordináciu nákupu/predaja reklamných predmetov, oblečenia a tovaru na predaj a tvorbu propagačných materiálov na marketing v rámci celého areálu SLOVAKIA RING (patrí sem pretekársky okruh, Centrum bezpečnej jazdy – škola šmyku, hotel, motokárové centrum, reštaurácia, vojenské múzeum). Zároveň sa postará aj o firemné oblečenie zamestnancov jednotlivých úsekov.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 13.02.2020. Svoje CV zasielajte do 13.02.2020 na [email protected]. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí budú vyhovovať našim podmienkam a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• proaktívny prístup, samostatné vystupovanie a realizácia jednotlivých aktivít, vlastná iniciatíva
• skúsenosti s pultovým predajom výhodou

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je Slovenské motokárové centrum vybudované pod záštitou SAMŠ (Slovenská asociácia motoristického športu) a ktoré predstavuje špičkové stredisko s licenciou pre organizovanie medzinárodných motokárových podujatí. Vonkajšia motokárová trať má v dĺžku 1172 metrov a ponúka ďalších 5 variantov jazdenia. Súčasťou komplexu je paddock, dvojposchodová budova riadiaceho strediska, občerstvenie s vyhliadkovou terasou, administratívne a školiace priestory či technické a prevádzkové priestory. Motokáry sú základnou školou budúcich automobilových pretekárov a v spojení so SAMŠ ponúka nový komplex zázemie pre výchovu mladých talentov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3829121  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac