Pomocná sila v kuchyni

SLOVAKIA REAL - IN, a.s.

Miesto práce
Radlinského 1739/21, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v kuchyni, umývanie riadu, obsluha myčky, čistenie zeleniny, udržiavanie poriadku a čistoty v kuchyni štvorhviezdičkového hotela v centre Dolného Kubína

Staňte sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Vám:
-dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
-stála pravidelná mesačná mzda, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie, pracovné oblečenie,
-možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
-skipass,
-množstvo zamestnaneckých zliav a výhod

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

precíznosť

Novozrekonštruovaný HOTEL Kultúra *** Vám prináša harmóniu krás prírody v spojení s moderným vybavením a službami 3-hviezdičkového hotela. Prepája funkčnosť modernej technológie s ľahkosťou prírodných kompozícií, kde je všetko navrhnuté pre Vaše pohodlie. Ak túžite po príjemnom ubytovaní, gurmánskom zážitku a príjemne strávených chvíľach vo wellness centre len na skok od krásnej prírody, ste na správnom mieste. HOTEL Kultúra*** pre Vás pripraví nezabudnuteľné okamihy relaxácie, príjemnej atmosféry a luxusu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3285940  Megjelentetés dátuma: 13.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou