Regionálny obchodný zástupca

SLOVAKIA ENERGY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR brutto + variabilná zložka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov z rady malých firiem a podnikateľov a uzatváranie zmlúv na dodávku elektriny a plynu formou priameho predaja. Udržiavanie obchodných vzťahov so získanými klientmi. Pravidelné reportovanie obchodných aktivít na dennej báze.

- profesionálne zázemie v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou
- možnosť vytvoriť si zdroj trvalého pravidelného príjmu
- školiaci program na náklady spoločnosti
- služobná SIM karta, služobné auto aj na súkromné účely
- fixná a variabilná odmena podľa dosiahnutých výsledkov
- práca v regióne svojho bydliska a jeho najbližšom okolí
- obchodná a technická podpora

Výberové konanie je dvojkolové. Do prvého kola budú pozvaní tí uchádzači, ktorí spĺňajú predpoklady na obsadenie pozície.
Pracovná pozícia je vhodná pre schopných, samostatných, aktívnych a úspešných obchodníkov.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom priamo odpoveďou na tento inzerát alebo e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Predajné a prezentačné zručnosti, samostatnosť v organizácii práce, zodpovednosť, spoľahlivosť, profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, cieľavedomosť a súťaživosť.

Spoločnosť SLOVAKIA ENERGY patrí medzi najväčších dodávateľov energií na slovenskom trhu. Na Slovensku máme cez 300 000 verných zákazníkov, vďaka ktorým sme tu najväčším nezávislým dodávateľom. Našim klientom ponúkame seriózny prístup a kvalitný zákaznícky servis.
Do obchodného tímu hľadáme kolegov, ktorí budú pre našu spoločnosť vyhľadávať nových firemných klientov a uzatvárať s nimi zmluvy na dodávku energií a následne im poskytovať zákaznícky servis v podobe individuálnej obsluhy. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou obchodného zástupcu, vie komunikovať s klientmi a má obchodné zručnosti a schopnosti. Človeka, ktorý je zodpovedný a seba disciplinovaný tak, aby mohol prácu vykonávať v zverenom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3103462  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR brutto + variabilná zložka odmeny