Finančný kontrolór

Slovak Training Academy, s.r.o.

Miesto práce
Košice International Airport, Letecká, Košice
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacVýška navrhovanej mzdy bude záležať od skúseností kandidáta a výsledkov výberového procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho existujúceho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať okrem iného na starosti nastavovanie a zjednocovanie procesov controllingu pre 3 sesterské spoločnosti v Košiciach v spolupráci s kolegami z CSG holdingu.
Ak je táto pozícia pre Vás zaujímavou výzvou a máte záujem sa o nej dozvedieť viac, budeme sa tešiť na Vaše CV.

Pracovná náplň:
• agenda finančného controllingu
• spolupráca pri tvorbe finančného plánu a forecastov
• príprava podkladov pre tvorbu dohadných položiek
• zadávanie a kontrola pravidelných a zároveň ad hoc reportov a analýz
• podpora managementu - príprava reportov, vyhodnocovanie projektov a pod.
• koordinácia plánovania a vyhodnocovania plnenia plánu Cash Flow
• zber vstupov pre týždenný/mesačný cash flow report
• kompletné controllingové aktivity za zverené spoločnosti
• reporting pre TOP manažment

- zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti
- zamestnanie v spoločnosti s atraktívnym typom biznisu
- flexibilný pracovný čas
- podpora rozvoja a vzdelávania zamestnancov
- možnosť kariérneho rozvoja a rastu
- príspevok na dopravu
- práca v príjemnom kolektíve
- firemné stretnutia a spoločenské podujatia
- sociálny program pre zamestnancov
- ďalšie benefity budú prezentované priamo na pohovore

V prípade, že Vás naša ponuka a spoločnosť oslovili a spĺňate uvedené požiadavky na uchádzača, zašlite svoj životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

financií

Počet rokov praxe

3

• VŠ ekonomického smeru (min. na úrovni bakalára)
• prax v controllingu min. 2 roky
• znalosť účtovníctva vítaná
• analytické myslenie, iniciatívnosť a rozhodnosť
• výborné komunikatívne zručnosti
• zmysel pre detail a inovatívnosť
• znalosť IFRS vítaná
• proaktívny prístup v práci
• schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
• predošlé skúsenosti na podobnej pozícii vítané

Slovak Training Academy (STA) je dynamická spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnym tímom inštruktorov a pilotov, v rámci ktorej sa zaoberáme školením budúcich pilotov a mechanikov vrtuľníkov od rôznych výrobcov na skutočné situácie, ktorým budú piloti čeliť počas vykonávania ich povolania či misií. STA predstavuje integráciu modernej leteckej techniky a profesionálnych pilotov, leteckých inštruktorov a technikov s viac ako 12-ročnými skúsenosťami v poskytovaní leteckých služieb. Ponúka komplexné riešenia v rámci základného , pokročilého a špeciálneho letového výcviku vojenského a civilného personálu, leteckých prác a obchodnej leteckej dopravy, pričom spája modernú leteckú techniku s profesionalitou. Pre túto pozíciu ide o spoločnosti European Air Services, Slovak Training Academy a Heli Company.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4036156  Megjelentetés dátuma: 16.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac