Miben segíthetünk?
Miesto práce
Trnava
Mzda
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 850€ + priemerná variabilná zložka mzdy 650€ / neobmedzene
Termín nástupu
ihneď
Pracovný pomer
plný úväzok

Shophead - Trnava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera Mobiltrade, spol.s.r.o obsadzujeme pozíciu.

AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ
Úlohou vedúceho tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budeš zodpovedný za to, aby tvoji predajcovia predávali čo najlepšie. Kto by nechcel mať najlepší tím v regióne?! A jasné, budeš riadiť svoje "kráľovstvo" (Telekom centrum) po každej stránke

• Riadiť, koordinovať a rozvíjať podriadených zamestnancov
• Riadiť dosahovanie predajných a kvalitatívnych cieľov
• Zodpovednosť za výkon, motiváciu a hodnotenie zamestnancov
• Zlepšovať úroveň odborných znalostí a zručností zamestnancov

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?
Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame predovšetkým tieto tri veci:
• Služobný telefón aj na súkromné účely s neobmedzenými volaniami SMS, MMS a 10GB
dát mesačne
• Zvýhodnené ceny služieb Slovak Telekom pre seba a svojich blízkych
• Príspevok na pracovné oblečenie a obuv
• Motivačné súťaže o vecné ceny a rôzne pobyty
• Vzdelávací program
• Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa výkonu, neobmedzený strop variabilnej zložky
mzdy
• Zázemie stabilnej spoločnosti

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
Výbava nášho vedúceho zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha (budeš udávať smer ostatným), charizmu prirodzeného vodcu (vedieť motivovať tím, rozvíjať ho), manažérske zručnosti (vedieť nastaviť a upratať procesy, zabezpečiť plynulý chod prevádzky, dodržiavať poriadok a dizajn manuál). Pozícia nie je vhodná pre kandidátov bez riadiacich skúseností.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4179417  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac