Osobný konzultant pre podnikateľov

Vhodné i pro absolventy

plný úväzok

Nitra

760 - 1 200 EUR/mesiac
základná mzda je 760 € + mesačný bonus v priemere vo výške 400 EUR

asap

Pre nášho partnera, spoločnosť Manuvia, obsadzujeme pozíciu Osobného konzultanta pre podnikateľov.

Chcete spoznať fungovanie telekomunikačných technológií ?
Chcete sa naučiť komunikovať so zákazníkmi a získať skúsenosti s telefonickým predajom a starostlivosťou o zákazníkov ?
Chcete byť súčasťou tímu ambicióznych a dobre naladených ľudí, s ktorými sa rozhodne nebudete nudiť?

Na pozícii osobného konzultanta pre podnikateľov bude Vašou hlavnou náplňou práce:

• Budete sa starať o pridelenú bázu zákazníkov. Naše portfólio zákazníkov je široké, od umelcov, lekárov či advokátov cez farárov až po kaderníčky, či majiteľov špedičiek, preto pestrosť práce a komunikácie s nimi Vám vieme garantovať.
• Budete aktívne telefonicky oslovovať zákazníkov za účelom ponuky produktov a služieb.
• Budete riešiť prichádzajúce servisné požiadavky a ich evidenciu v zákazníckom systéme.
• Budete poskytovať odborné poradenstvo zákazníkom, informovať ich o produktoch, cenách a poskytovaných službách.
Táto pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventov.

Kontakt

Partneri Slovak Telekom 4

Recruiter

[email protected]

Zaujala ťa pracovná pozícia?

Ozvi sa nám!
Mám záujem

Podobné pozície

Všetky voľné pozície
ID: 4160998  Megjelentetés dátuma: 12.9.2022  Alapbér (bruttó): 760 EUR/mesiac