Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
1 400 EUR/mesiac
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista analýz a podpory retailu - BA, NR, ZA

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme silný a súdržný tím, radi sa bavíme aj v práci. Naše retailové oddelenie práve prechádza transformáciou – pokračujeme v naplnení našej vízie stať sa najlepším retailom s najspokojnejšími zákazníkmi. Hľadáme nadšenca s nápadmi a odvahou robiť retail inak, lepšie, s wow zážitkami pre zákazníka, ale aj pre kolegu retailáka.

Láka vás byť pravou rukou pre retail a aktívne sa podieľať na zlepšovaní našich predajných procesov? Baví vás hľadať nové cesty pri plnení cieľov? Pridajte sa k nám!

  • analyzovať vývoj sledovaných ukazovateľov vo zverenej oblasti kvality – zákaznícke úsilie na vyriešenie požiadavky, prístup predajcov v obsluhe zákazníka, lojalita zákazníka
  • prezentovať výsledky reportov interným zákazníkom a managementu
  • navrhovať riešenia a akčné plány na odstraňovanie nedostatkov
  • poskytovať pravidelný reporting v oblasti plnenia štandardov predaja a spolupracovať s prednými líniami na odstraňovaní nedostatkov
  • vytvárať a aktualizovať metodiky a metodické usmernenia v oblasti podpory predaja
  • realizovať aktivity podpory predaja vo zverenej oblasti
  • v spolupráci s dodávateľom realizovať Mystery shopping na podporu plnenia stratégie
  • aktívne participovať na implementácii stratégie
  • poskytovať poradenstvo a konzultácie vo zverenej oblasti

  • mobil podľa vášho výberu
  • neobmedzený paušál na pracovné účely
  • ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • sirokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

  • praktické skúsenosti z reportingu a vzťah k dátam – vytváranie, čítanie a interpretácie reportov budú vaším častým chlebom
  • analytické schopnosti – oceníme dôkladné pochopenie situácie a navrhovanie ďalších krokov
  • pokročilá znalosť MS Excel – kontingenčné tabuľky a grafy máte v malíčku
  • organizačné schopnosti – dať dohromady tím kolegov bude neoddeliteľná súčasť vašej práce
  • komunikačné a prezentačné zručnosti – výsledky vašej práce budete prezentovať managementu
  • vyjednávacie schopnosti – vami navrhnuté riešenie a akčné plány budete musieť vedieť obhájiť
  • aktívna angličtina – občas je dôležité prezentovať výsledky tiež zahraničným kolegom
  • prax v retaili výhodou

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenský Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 4005071  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac