Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov.
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Žilina
Mzda
700 € + 23% variabilná zložka mzdy
Termín nástupu
1.9.2019
Pracovný pomer
plný úväzok

Technický reprezentant služieb zákazníkom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Chcete skĺbiť znalosti z internetového a telco prostredia s dobrou komunikačnou zručnosťou? Tak ste na správnom mieste. Hlavným poslaním tejto pozície je servis a technická podpora pre zákazníkov v oblasti internetu, digitálnej televízie, hlasových a dátových služby.
-Budete teda prijímať a riešiť technické požiadavky a podnety zákazníkov prostredníctvom telefónu alebo elektronickej pošty. Zákazníkom budete radiť, ako napríklad nastaviť router.
-Dôležité je tiež identifikovať miesta vzniku poruchy alebo nefunkčnosti služby a následne spolupracovať na ich odstránení s ďalšími tímami. Výsledkom vašej práce by mal byť zákazník spokojný s vašou odbornou pomocou či vyriešením problému.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Čo vám ponúkame:
-stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou
-mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
-Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
-stravné v hodnote 4,50 €/deň
-zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
-možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
-širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
-zľavy na služby a produkty našich partnerov

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

  • Viete, čo je to router či maska siete? Rozoznáte bit od bajtu? Orientujete sa v SW, HW a v telekomunikačných službách? Ak máte zároveň dobré komunikačné zručnosti a záujem o prácu so zákazníkmi, táto pracovná ponuka čaká práve na Vás.
  • Očakávame od Vás orientáciu v prostredí Windows, najmä z pohľadu pripojenia na internet, prehľad a skúsenosti s internetovými prehliadačmi (IE, Mozilla, Chrome atď.). Skúsenosti s konfiguráciou koncových zariadení sú výhodou (modem, router).

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava
ID: 3739868   Megjelentetés dátuma: 15.8.2019   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   700 € + 23% variabilná zložka mzdy