Koordinátor klinických skúšaní

Slovak research center s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadávanie elektronických dát do systémov súvisiacich s klinickými skúšaniami.
Evidencia spracovaných výskumných vzoriek.
Koordinovanie práce celého študijného tímu.
Komunikácia s pacientom zaradeným do klinického skúšania.
Príprava a spracovanie materiálov týkajúcich sa jednotlivých klinických skúšaní.
Príprava podkladov, kontrola kvality dokumentácie pre štatistické spracovanie.
Pomoc pri spracovaní a odosielaní biologického materiálu.

Atraktívne zamestnanie v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Príjemný a ústretový pracovný kolektív.
Možnosť ďalšieho vzdelávania, kariérny rast.
Firemná výuka anglického jazyka.
Služobný automobil, telefón a notebook.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis a motivačný list (CV a motivačný list v anglickom jazyku je výhodou).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je oblasť zdravotníctva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne VŠ vzdelanie 1. stupňa (Bc.) - výhodou je zdravotníctvo, farmácia, prírodné vedy
Znalosť anglického jazyka – slovom aj písmom
PC zručnosti - MS Office, Internet
Vodičský preukaz skupiny B – aktívny šofér
Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, ochota neustále sa vzdelávať

Spoločnosť Slovak research center s.r.o. funguje od júla 2013. Je to spoločnosť zaoberajúca sa klinickými skúšaniami fázy II - IV na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni v súlade so zásadami správnej klinickej praxe, európskej a lokálnej legislatívy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3392694  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€/brutto