Realitný maklér, Vedúci pobočky

Slovak Real, s.r.o.

Miesto práce
Kladnianska 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
finančné ohodnotenie na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitný/á maklér/ka: komunikácia s klientom, priamy predaj a prenájom nehnuteľností...
Vedúci/a pobočky Trnava: riadenie pobočky, zabezpečenie chodu pobočky, tvorba vlastného teamu maklérov...
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Spoločnosť SLOVAK REAL, s.r.o. hľadá do svojich radov šikovných, cieľavedomých a pracovitých ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať. Ponúkame možnosť samostatného vedenia pobočky pod hlavičkou spoločnosti s jednou z najširších ponúk nehnuteľností v Bratislave a okolí.

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, technické, stavebné, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný rozhľad
- komunikácia na úrovni - prirodzené, slušné a príjemné vystupovanie
- tvrdohlavosť, trpezlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a chcieť sa učiť
- prehľad v realitách výhodou
- skúsenosti z oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností výhodou
- skúsenosti s riadením a vedením väčšieho počtu zamestnancov výhodou
- vlastné motorové vozidlo - výhodou

Spoločnosť Slovak Real, s.r.o. ponúka:
- Širokú škálu bytov, domov, pozemkov, komerčných priestorov a ostatných nehnuteľností v Bratislave a okolí
- Bezplatné poradenstvo v oblasti realít
- Realitný, právny a finančný servis
- Odborný prístup a tím profesionálnych realitných maklérov
- Výkup nehnuteľnosti

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1856821  Megjelentetés dátuma: 3.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: finančné ohodnotenie na základe výsledkov