Detský animátor (animátor /pomocný pracovník v rezorte)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a pracovitých spolupracovníkov na obsluhu voľnočasových atrakcií, plánovanie a realizovanie zábavných, športových a kultúrnych aktivít pre deti.

Náplň práce:
- plánovanie a realizovanie zábavných, športových a kultúrnych aktivít pre deti
- poskytovanie informácií pre hostí
- zúčastňovať sa na aktivitách spolu s deťmi
- dohliadať na spravodlivý a plynulý priebeh jednotlivých aktivít
- starostlivosť o vyplnenie voľného času detí
- tvorba animačného programu počas celého dňa pre deti
- komunikácia s deťmi (aj v anglickom jazyku)

pracovný čas je od 9:00 do 18:30, každý deň vrátane víkendov.

- vysoká podpora priameho nadriadeného
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok (wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, ATC Liptovský Trnovec)
- možnosť ubytovania za zvýhodnenú cenu
- možnosť vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
- stabilná práca, mzda vyplácaná na účet

Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a zareagujte na stránke Profesia alebo nám zašlite životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

animátor

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti
- príjemné a zdvorilé vystupovanie
- pozitívny vzťah k deťom
- kreatívne myslenie
- vzťah k športu, hrám a kultúrnym aktivitám
- anglický jazyk - mierne pokročilý
- detský hudobný animátor (DJ – zodpovedný za výber hudby, organizáciu detských diskoték a pod.)
- tanečný choreograf/scénograf zodpovedný za prípravu večerných predstavení

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3929331  Megjelentetés dátuma: 4.1.2022  Alapbér (bruttó): 4,2 EUR/hod.