Pomocný kuchár (Mara camping)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
5 EUR/hod.+príplatky v zmysle Zákonníka práce.Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v gastronómii je Vaším koníčkom? Viete si manažovať prácu v kuchyni? Radi spôsobujete iným radosť a zážitok z jedla? Chcete sa učiť a zdokonaľovať v oblasti gastronómie? Dokážete pracovať aj cez sviatky a víkendy?
Chcete pracovať v peknom prostredí na brehu Liptovskej Mary na jedinej pláži na Liptove?

Ak áno, tak hľadáme práve Vás!

Šikovného pomocného kuchára , ktorý má rád výzvy do našich gastro prevádzok v najväčšom kempingu v Tatrách a Liptove.
Neponúkame prácu len na sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných prevádzkach.

Vaša náplň práce bude:
- rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
- krájanie a čistenie surovín do jedál, príprava a nakladanie jedál
- pomocné práce v kuchyni
- dodržiavanie HACCP zásad a čistoty

web stránky: www.maracamping.sk

- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- zabezpečenie stravy
- produktívni pracovníci majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám svoj životopis pomocou linku nižšie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a chuť pracovať
- tímový hráč
- komunikatívnosť a zodpovednosť
- vyučený a prax v odbore vítaná
- hygienické minimum v prípade iného vzdelania je potrebné

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Kunštárová
Tel.: +421905667444
E-mail: poslať životopis
ID: 3914826  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.