Event manažér

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún 2021
1 000 - 1 500 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + odmeny, ich výška závisí od výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi organizujete, plánujete a realizujete eventy alebo podujatia? Máte ochotu slúžiť zákazníkom? Ste komunikatívny, zodpovedný a nerobí Vám problém pracovať aj cez víkendy? Máte rád výzvy a chcete sa učiť, rozvíjať a realizovať svoje znalosti? Ste vysoko na emócii a máte pozitívny postoj k životu?

Do nášho rezortu hľadáme na pozíciu " event manažéra/manažérku" spolupracovníka s chuťou pracovať, ktorý zabezpečí event/ podujatie našim klientom.

Web: www.demanovarezort.sk
Web: www.maracamping.sk

Náplň práce:
-navrhovanie, plánovanie, organizovanie a realizovanie spoločenských akcií a
podujatí
- komunikovanie s klientmi a spolupracovníkmi ohľadom charakteru a hlavnej
myšlienky organizovaných akcií a podujatí
- administratíva spojená s organizáciou podujatí
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov prostredníctvom navolávania,
dohodovanie stretnutí na prezentáciu rezortu v rámci Slovenska, prezentovanie
rezortu v rámci dohodnutých stretnutí
- udržovanie pozitívnych vzťahov so stálymi zákazníkmi
- spracovávanie cenových ponúk a rozpočtov podujatí/eventov
- informovanie klientov o rezorte a poskytovaných službách

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá expanduje
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
- zaujímavé prémiové ohodnotenie na základe výkonu
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok ( wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, ATC Liptovský Trnovec)
-vďaka dobrým výsledkom možnosť kariérneho rastu

Ak ste sa našli v našej ponuka, pošlite svoju životopis na e-mail [email protected] alebo zareagujte na prostredníctvom portálu: Profesia.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- schopnosť efektívnej organizácie práce
- trpezlivosť a porozumenie k ľuďom
- ochota a chuť pracovať
- schopnosť myslieť o krok vpred a riešiť viac vecí
súbežne
- vysoká emócia (radosť zo života)
- prax na podobnej pozícii je vítaná

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3858252  Megjelentetés dátuma: 12.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac