Можливість для людей з України

Skvelá brigáda nie len na leto! Poď pracovať do Mara Camping

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 - 5,5 EUR/hod.samozrejme v závislosti od náročnosti práce a Vašich skúseností + samozrejmosťou sú príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu alebo aj prácu v úžasnom kolektíve a krásnom prostredí v Liptovskom Trnovci v MaraCampingu.

Poď zažiť leto plné zážitkov, spoznaj nových kamarátov a popri tom si zarobíš dobré peniaze na štúdium či na veci, ktoré potrebuješ.

Naše podmienky:
- máš skúsenosti s prácou v bufete, na pokladni či s upratovaním izieb
- si ochotný/á dochádzať pravidelne do Liptovského Trnovca bez zbytočných výhovoriek
- odpracuješ v pohode minimálne 15 - 20 dní do mesiaca aj počas slnečných dní
- nemáš problém s manuálnou prácou, matematiku ovládaš na pokročilej úrovni a zdravý úsudok či priateľské vystupovanie máš na dennom poriadku

Kto sme? Prečítaj si tu, až potom reaguj ;)
www.maracamping.sk

Prevádzkujeme reštauráciu, bufet, ubytovanie a fun zónu. Patríme k najlepším kempingom na Slovensku.

Ide o kumulovanú pracovnú pozíciu, ale do sprievodného textu napíš, kde sa vidíš najviac:
- recepcia: poskytovanie služieb ubytovaným hosťom i návštevníkom autokempingu
- obsluha a predaj: reštaurácia, kebab, bar, výčap, pomocné práce v kuchyni, bubble tea, zmrzlina
- predavač - informátor: obsluha a predaj doplnkov na pláž, suvenírov, informovanie zákazníkov o dostupných atrakciách

Pracovný čas:
- dohodou podľa možností, spravidla 12 hodinové zmeny od pondelka do nedele

- práca v krásnom prostredí pri Liptovskej Mare
- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- možnosť zabezpečenia stravy a možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- produktívni pracovníci po osvedčení majú možnosť pokračovať na trvalo v Demänová rezort
- nárok na benefity ihneď po nástupe aj pre študentov

Ďakujeme za prejavený záujem. V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

bufetár, čašník, kuchár, pokladník, recepčný, barman

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- uprednostňujeme uchádzačov, ktorí chcú odpracovať celé leto bez zbytočných výhovoriek
- výborné komunikačné zručnosti tj. príjemné a zdvorilé vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie tj. nebudeš sa flákať a zašívať !
- zodpovednosť, spoľahlivosť, vytrvalosť a ochota pomôcť z vlastnej iniciatívy !
- potrebný zdravotný preukaz / hygienické minimum

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Kunštárová
Tel.: +421905667444
E-mail: poslať životopis
ID: 3668728  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.