Hlavný kuchár (Mara Camping)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiac+ možnosť funkčného príplatku na základe odbornosti (junior/senior) +príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v gastronómii a varenie je vašim koníčkom? Radi spôsobujete iným radosť a zážitok s jedlom? Chcete pracovať v peknom prostredí na brehu Liptovskej Mary na jedinej pláži na Liptove? Dokážete manažovať prácu v kuchyni a pri výdaji jedla? Nebojíte sa prekážok a práce s ľuďmi?

Spoločnosť MARA HOLIDAY RESORT, s.r.o. už niekoľko rokov vlastní najväčší kemping v Tatrách a Liptove. V kempe sa nachádza reštaurácia, zmrzlina a jeden bufet na pláži, brehu Liptovskej Mary. Prevádzky sú otvorené od júna do septembra a každoročne obslúžime niekoľko tisíc ľudí, ktorým sa staráme o stravu a pitný režim. Máme záujem ponúkať kvalitné stravovacie služby za primerané peniaze z orientáciou na čerstvosť, rozmanitosť a hlavne chutnosť.

Hľadáme skúseného, schopného a vytrvalého človeka na pozíciu : Kuchár do reštaurácie Mara Campingu, ktorý zabezpečí kvalitné stravovanie pre našich zákazníkov. Máme záujem poskytovať neštandardné služby - kvalitou a obsahom. Neponúkame prácu len na letnú sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných gastro prevádzkach po preukázaní schopností a vysokej produkcie.

web stránka: www.maracamping.sk

Náplň práce:
- príprava kvalitného jedla podľa dohodnutého plánu
- výber dodávateľov tovaru a komunikácia s nimi
- zaškolenie pomocného personálu
- príprava jedálneho lístka
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie dodaného tovaru
- zabezpečiť výdaj jedla
- dodržiavanie HACCP a hygieny v kuchyni
- vykonávanie pravidelných inventúr

- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- produktívni pracovníci majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach
- zaujímavé prémiové ohodnotenie na základe výkonu
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok ( wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, Mara Camping)

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám svoj životopis pomocou linku nižšie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

1

- prax v gastronómii minimálne 1-3 roky
- komunikatívnosť
- cit pre gastronómiu
- trpezlivosť a porozumenie k ľuďom
- ochota pripraviť zážitok pre ľudí
- vytrvalosť
- vysoká emócia (radosť zo života)

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3002125  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac