Vedúci údržby

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
1.000 - 1.500 € /mesiac. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením ľudí? Ste manuálne, technicky zručný a baví Vás opravovať veci? Dokážete si poradiť s inštaláciou vody, elektriny a drobnými stavebnými prácami? Nerobí Vám problém fyzická práca? Viete zadeliť a zorganizovať prácu sebe a svojim podriadeným? Máte rád výzvy a máte pozitívny postoj k životu?
Ak áno, tak hľadáme práve Vás!
Šikovného a zručného vedúceho údržby, ktorý bude mať na starosti údržbu spravovaných objektov a tím údržbárov.

Toto bude Vaša náplň práce:
-plánovanie údržby a servisu zariadení, budov, objektov spoločnosti
- prideľovanie práce svojim podriadeným
- plánovanie a koordinácia bežných prác a činností pre všetky spravované objekty
- nákup spotrebných materiálov a drobného hmotného majetku
- zadeľovanie a organizácia prác spojená s údržbou zelene
- evidencia vykonaných prác a dodržiavanie stanovených termínov
-preberanie a odovzdávanie vykonaných prác
-plánovanie, evidencia a zabezpečenie revízií
- ďalšie činnosti spojené s údržbou a starostlivosťou o objekty

- vysoká podpora priameho nadradeného
- práca v príjemnom prostredí
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
-vďaka dobrým výsledkom možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Hľadáme spoľahlivého zamestnanca/kolegu s dobrými technickými znalosťami a zručnosťami, doloženými referenciami z predchádzajúcich zamestnaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Zručnosť v manuálnych činnostiach na vysokej
úrovni
- Schopnosť viesť ľudí
- Radosť z dobre vykonanej práce
- Manuálna zručnosť
- Komunikatívnosť, pracovitosť, samostatnosť
- Flexibilita a tímový duch
- Vytrvalosť, ochota pracovať

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1916671  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000 - 1.500 € /mesiac. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.