IT Support / Pracovník technickej podpory

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1 750 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta.
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k technike a správe HW/SW? Si akčný, dôsledný, manuálne zručný a chceš byť súčasťou IT tímu v najväčšej kuriérskej spoločnosti? Zvládneš okrem systémovej podpory použiť aj "šrobovák" a podieľať sa na inštaláciách zariadení?
Náš mladý, dynamický kolektív si žiada o novú posilu, ktorej hlavnou náplňou práce bude:

  • pomoc a podpora pre užívateľov - support L1,
  • správa hardwaru alebo softwaru,
  • riešenie technických problémov a servisné činnosti,
  • inštalácia a správa kamerových systémov,
  • aktívna účasť na implementácii projektov,
  • analyzovanie technických potrieb zákazníkov,
  • technické poradenstvo a podpora pri zavádzaní nových produktov a ich upgradov,
  • poskytovanie školení užívateľom a zákazníkom,
  • aktívna komunikácia s dodávateľom v AJ.

Pracovná doba:
  • striedavo 6:00 - 14:30, 13:30 - 22:00, v pracovné dni
  • víkendy a sviatky sú voľné
  • príležitostne IT tím pracuje aj cez víkend, alebo sviatky - vzhľadom k efektívnemu plánovaniu technických odstávok (zaplatené nad rámec)

Prečo pracovať u nás ?

Lebo Slovak Parcel Service:
  • denne prepravuje najväčší objem kuriérskych zásielok na Slovensku,
  • ponúka zázemie veľkého stabilného zamestnávateľa a dlhodobú istotu zamestnania (počas covidu fičíme naplno ako v období Vianoc),
  • má skvelých kolegov, ktorí ťa zaučia na prácu,
  • modernizuje a investuje,
  • ponúka stravné lístky v hodnote 5 €/ deň,
  • odmení ťa, keď sa budeš snažiť mimoriadnymi odmenami za mimoriadny výkon,
  • opäť odmení ťa, ak prinesieš so sebou aj kamaráta,
  • môžem pracovať občas aj z domu,
  • ponúka ti parkovanie zadarmo v areáli spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Ako dať o sebe vedieť?
Svoj životopis pošli cez formulár nižšie.

Vážime si záujem všetkých, avšak iba vybraní kandidáti sú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
SQL - Základy
Oracle Database - Základy
IBM Informix - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Bash Scripting - Základy
Batch scripting - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Aké znalosti očakávame od nového kolegu:
  • Microsoft Windows - expert,
  • Microsoft Word/Excel - pokročilý,
  • administrácia LAN/WAN - pokročilý,
  • administrácia Windows serverov – pokročilý,
  • SQL/Oracle/Informix - základy,
  • administrácia Linux serverov – základy,
  • Java JRE – základy,
  • prehľad a orientácia v oblasti IT,
  • znalosť vybraných IT technológií,
  • skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou IT techniky

Osobnostné predpoklady:
  • dynamika, akčnosť a vytrvalosť,
  • schopnosť pracovať v kolektíve aj samostatne,
  • flexibilita a schopnosť riešiť problémy,
  • komunikatívnosť,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a dôslednosť pri plnení úloh,
  • analytické myslenie,
  • manuálna zručnosť je samozrejmosťou,
  • predošlé skúsenosti a zručnosť s HW/IT sú vítané.

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4122252  Megjelentetés dátuma: 9.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac