Účtovník / Účtovníčka

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 005 EUR/mesiacod 1005,- € mesačne (základ 670,- € + pravidelné prémie 335,- € vyplácané mesačne)*
Termín nástupu
po dohode, čo najskôr
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu oddelenia všeobecnej učtárne hľadáme šikovnú posilu, ktorá bude zabezpečovať najmä:
  • účtovanie došlých faktúr, účtovanie vyšlých faktúr,
  • spracovanie bankových výpisov,
  • sledovanie saldokonta dodávateľov a odberateľov

Mzda 1005,- € brutto mesačne. Mzdu tvorí 670,- € základ + 335,- € prémie.
* Prémiová zložka mzdy je súčasťou mesačnej mzdy a je vyplácaná pravidelne každý mesiac.

Pracovisko Slovak Parcel Service s.r.o. sa nachádza v logistickom centre Bratislava, hneď za Bratislavou na Seneckej ceste smerom na Ivanku pri Dunaji.
Je dostupné hromadnou dopravou z Bratislavy a okolia, zastávka Logistické centrum, Bratislava.

Na tejto pozícii máš:
  • možnosť profesného rastu a vzdelávania,
  • stabilnú prácu a dlhodobú perspektívu zamestnania,
  • prácu v príjemnom a profesionálnom kolektíve,
  • stravné v hodnote 4 eurá nad rámec zákona, formou stravovacej karty,
  • chutnú kantínu priamo v budove zamestnávateľa,
  • firemné jazykové vzdelávanie,
  • parkovanie pre zamestnancov v areáli spoločnosti

Ak ťa oslovila naša spoločnosť a pracovná pozícia, svoju žiadosť a profesijný životopis s uvedením pracovných skúseností pošli cez formulár nižšie, alebo na emailovú adresu [email protected], a do predmetu správy uveď "účtovník / účtovníčka".

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, AO - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta/kandidátky očakávame:
  • skúsenosti so SAP - veľkou výhodou
  • prax v oblasti podvojného účtovníctva - výhodou,
  • precíznosť, presnosť, vzťah k číslam,
  • logické a analytické myslenie
  • orientácia v právnych normách - výhodou,
  • chuť na sebe pracovať a rozvíjať sa,
  • plné pracovné nasadenie

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3714313  Megjelentetés dátuma: 29.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 005 EUR/mesiacod 1005,- € mesačne (základ 670,- € + pravidelné prémie 335,- € vyplácané mesačne)*