Front office assistant

Slovak Lines

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
15.02.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac150 € pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SLOVAK LINES NEKONČÍ!
Staňte sa jedným z tímu autobusového dopravcu Slovak Lines, slovenskej firmy s medzinárodným charakterom.
V novej autobusovej stanici AS NIVY, s moderným a technologicky vybaveným prostredím na vysokej úrovni, otvárame nový priestor „LOUNGE“ pre našich cestujúcich so širokou ponukou služieb. Vrátane oddychovej zóny s občerstvením, ponúkame pre cestujúcich rozmanité služby – predaj cestovných lístkov, ponuka vstupov na turistické atrakcie, darčekové predmety, príslušenstvo potrebné pre cestovanie, ubytovanie, ako aj iné dôležité informácie.
Na cestujúcich nám záleží, preto ak si reprezentatívny typ, baví ťa komunikácia s ľuďmi, aktívny predaj a ponuka produktov budeme radi ak sa staneš jedným z nás a pomôžeš nám so zvýšením komfortu a spokojnosti našich cestujúcich.
Náplň práce:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi v slovenskom a anglickom jazyku
- aktívny predaj produktov a služieb
- komunikácia benefitov spoločnosti (káva, občerstvenie)
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom (práca s hotovosťou) a následným zákazníckym servisom
- príprava pracoviska a starostlivosť o predajňu
- riešenie problémov a reklamácií

- zaujímavá práca s ľuďmi v stabilnej spoločnosti
- variabilná zložka mzdy
- zamestnanecké zľavy
- pracovná uniforma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť samostatného uvažovania
- aktívny prístup k práci a kreativita
- schopnosť pracovať tímovo
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné predajné a komunikačné schopnosti
- prozákaznícky prístup
- znalosť anglického jazyka minimálne B2

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4166171  Megjelentetés dátuma: 8.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac