Dispečer - výpravca autobusov

Slovak Lines

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacmesačná mzda zahŕňa: základná zložka mzdy 900,- Eur/mes. + pohyblivá zložka mzdy do výšky 225,- Eur/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vonku - v areáli autobusovej stanice, v rámci ktorej dispečer-výpravca autobusov:
- zabezpečuje a kontroluje dodržiavanie odchodov a príchodov autobusov
- organizuje parkovanie autobusov
- kontroluje včasné pristavovanie autobusov spoločnosti Slovak Lines na zastávky v súlade s turnusovým príkazom
- zabezpečuje plynulý príjazd a odjazd autobusov na výstupišti
- riadi odchod autobusov z jednotlivých nástupíšť, zabezpečuje bezpečné vycúvanie z nástupíšť
- usmerňuje a koordinuje cestujúcich v rámci autobusovej stanice cez prechody pre chodcov v zmysle pokynov správcu stanice
- komunikuje s cestujúcou verejnosťou, rieši ich požiadavky
- spolupracuje s vodičmi cudzích dopravcov (primárne diaľková a medzinárodná doprava) a eviduje ich prípadné meškanie

- stabilná práca na plný úväzok u jedného z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku s bohatou históriou,
- cestovné výhody pre zamestnanca a jeho rodinu - cestovné za každých aj začatých 50 km vo výške 0,05 Eur (deti - denné štúdium do 26 rokov), manžel/ka 50% zľava z cestovného,
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rastu,
- práca na 2 zmeny pondelok - piatok (5:30 h - 13:30 h; 10:00 h-18:00 h),
- možnosť stravovania priamo na pracovisku (gastrolístky 4,50€),
- elektrická kolobežka na pracovné účely v areáli autobusovej stanice,
- bezplatné poskytnutie služobnej rovnošaty,
- bezplatný pitný režim,
- pracovisko situované v širšom centre Bratislavy,
- odmeny pri pracovnom výročí,
- sociálna výpomoc pri mimoriadnych situáciách.

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu zašlite žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom e-mailom na adresu našej spoločnosti ([email protected]). Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- dynamická osobnosť
- profesionálny prístup k práci, odolnosť voči záťaži a stresu
- občianska bezúhonnosť

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3909044  Megjelentetés dátuma: 6.5.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac