Recepčný / Recepčná v hosteli

Slovak Hostel, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2022
800 - 1 000 EUR/mesiacZákonné príplatky za nočné smeny a za prácu v sobotu, nedeľu a počas sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s hosťami prevažne v anglickom jazyku, poradenstvo hosťom, check-in + check-out hostí, práca s rezervačným systémom (prijímanie/úprava rezervácii), práca s účtovným systémom, práca s pokladňou - prijímanie platieb, vybavovanie emailov a telefonátov, spolupráca s ďalšími zamestnancami hostela

Príjemné pracovné prostredie, práca v mladom kolektíve, možnosť variability pracovných zmien, možnosť reprezentovať hostel na rôznych akciách v zahraničí, zľavy v partnerských hosteloch v Európe, stravné lístky v hodnote 4,50 eur.

Hľadáme záujemcov o pracovnú pozíciu recepčný / recepčná v Patio Hosteli Bratislava na trvalý pracovný pomer. Pracuje sa na 8-hodinové ranné, denné aj nočné pracovné zmeny. Nutná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni. Nástup od 1.3.2022. Bližšie info na pohovore. V prípade záujmu prosím zaslať životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna znalosť anglického jazyka, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dôslednosť pri práci, odolnosť voči stresu, zodpovednosť

Patio hostel poskytuje príjemné ubytovanie za rozumnú cenu, priamo v centre Bratislavy. Naši hostia sú prevažne mladí turisti z celého sveta. Okrem iného im ponúkame možnosť oddýchnuť si v našej záhrade, spoločenskej miestnosti, alebo bare. Pri príprave vlastného jedla môžu hostia taktiež využiť jednu z našich kuchyniek. Našim cieľom je neustále zvyšovanie kvality poskytovaných služieb. Hostel je otvorený 20 rokov. Bližšie info na www.patiohostel.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2116508  Megjelentetés dátuma: 31.1.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac