Lektor/-ka slovenčiny pre cudzincov a /alebo angličtiny

SLOVAK ENGLISH LANGUAGE STUDIO (PhDr. Brigita Valušiaková, PhD.)

Konventná 9, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
september 2023
10 - 15 EUR/hod.Výška mzdy sa odvíja od množstva odborných skúseností lektora/-ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LEKTOR SLOVENČINY PRE CUDZINCOV:
- vyúčba slovenčiny ako cudzieho jazyka v rámci individuálnych hodín, kurzov pre verejnosť alebo vo firmách (všeobecná / špecializovaná slovenčina) - prezenčne i online

LEKTOR ANGLIČTINY:
- vyúčba angličtiny v rámci individuálnych hodín, kurzov pre verejnosť alebo vo firmách (všeobecná / špecializovaná angličtina) - prezenčne i online

Sídlime v centre Bratislavy a prezenčná výučba prebieha v rámci Bratislavy.

- zázemie súkromnej školy - v malom kvalitnom tíme lektorov
- práca v príjemnom prostredí, v priestoroch Starého Mesta so záhradou
- pravidelné supervízie, metodické vedenie, konzultácie a podpora
- osobný prístup, priateľská atmosféra
- benefity jazykového štúdia

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, ktoré po zverejnení ponuky dostávame, nebude žiaľ v našich možnostiach odpovedať každému uchádzačovi zvlášť - iba tým, ktorí budú vybraní na osobný pohovor.
Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- vysokoškolský diplom v odbore anglický jazyk alebo slovenský jazyk / Trinity TESOL certifikát alebo diplom / Cambridge CELTA / Cambridge DELTA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdieľanie filozofie nášho jazykového štúdia a ľudského prístupu
- časová flexibilita pre výučbu v ranných a večerných časoch
- praktické skúsenosti z oblasti výučby jazykov
- zodpovednosť, spoľahlivosť a lojálnosť
- výborná komunikácia, príjemné vystupovanie a priateľský prístup

Slovensko-anglické jazykové štúdio je malé jazykové štúdio, ktorého filozofiou je sústrediť sa pri výučbe jazykov na kvalitu, osobný prístup a vlastnú filozofiu učenia a ponuky služieb.
Zameriavame sa na výučbu slovenčiny pre cudzincov, anglického jazyka a odborné workshopy v rámci oboch jazykov.
Naším poslaním je vytvárať pre študentov priestor kvalitného vzdelávania a individuálnej podpory, v ktorom sa cítia príjemne, pohodlne a štúdium sa pre nich pod naším vedením stáva jednoduchým a radostným.
ID: 3316210  Megjelentetés dátuma: 5.9.2023  Alapbér (bruttó): 10 EUR/hod.