Manažér Akceleračného programu NP NPC II BA - kraj

Slovak Business Agency

Miesto práce
Karadžičova 2, Bratislava
Termín nástupu
október / november 2019
1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 998,-€ (spolu s variabilnou zložkou 20% mzda 1197,-€) výška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akceleračný program svojimi aktivitami motivuje a podporuje budúcich podnikateľov a uľahčuje im vstup do podnikania. Realizuje aktivity na budovanie podnikateľských zručností a tzv. zručností 21. storočia.

Náplň práce:

- príprava a realizácia aktivít (kurzy, tréningy, stáže a i.) na podporu podnikateľského vzdelávania a podnikateľských zručností;
- príprava podkladov spojených s realizáciou aktivít na podporu podnikateľského vzdelávania;
- príprava a vedenie evidencie komisií pôsobiacich v rámci programu;
- priebežné monitorovanie a vyhodnocovanie realizácie programu;
- komunikácia s klientelou, verejnými inštitúciami a súkromným sektorom v slovenskom/anglickom jazyku;
- vypracovávanie podkladov pre účely propagácie a informovania o službách a aktivitách programu (články, rozhovory a i.);
- predkladanie návrhov na ďalšie aktivity podporujúce podnikateľské vzdelávanie;

- dynamická práca v mladom kolektíve;
- účasť na školeniach a seminároch s cieľom rozširovať si všeobecný prehľad a odbornosť;
- započítateľná prax v oblasti implementácie projektov spolufinancovaných z fondov EÚ;
- flexibilný pracovný čas;
- dovolenka nad rámec zákonníka práce;

Záujemcovia o uvedenú pozíciu posielajte životopisy v SJ spolu so žiadosťou na nižšie uvedenú adresu alebo mailom najneskôr do 27.09.2019.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.
Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov a súvisiacich právach uchádzača sú zverejnené na webovom sídle Slovak Business Agency - http://www.sbagency.sk/ochrana-osobnych-udajov-0 .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pracovnej pozícii je podmienkou;
- kreativita a samostatnosť;
- ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom;
- aktívny vodič;
- všeobecná orientácia v príslušných právnych predpisoch SR a EÚ výhodou;
- prehľad o podnikateľskom prostredí a aktuálnej situácii v školstve;
- plánovacie, organizačné a komunikačné schopnosti;
- zodpovednosť a zmysel pre detail;
- schopnosť práce aj v tíme;

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3756686  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 998,-€ (spolu s variabilnou zložkou 20% mzda 1197,-€) výška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača