Chyžná v hoteli v Jasnej, vynikajúce platové podmienky

SLOV INN JASNÁ a. s.

Miesto práce
Hotel Björnson, Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac+ prémie v závislosti od skúseností a pracovného výkonu vo výške 20% - 90%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb, spoločných priestorov v Hoteli Bjornson Jasna - www.bjornsonka.sk

Práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v stabilnom kolektíve
Nástupný plat od 4,90€ / hodina v čistom. Zamestnanecké ubytovanie zabezpečené, bezplatne.

Zivotopis prosim mozete zaslat na e-mail: [email protected], tel 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3969118  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac