Kuchár / kuchárka v Jasnej, nastupny plat 1100€ netto

SLOV INN JASNÁ a. s.

Demänovská Dolina, Jasná, Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba jedál teplej a studenej kuchyne
- dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií
- zodpovednosť za zverený tovar a inventár
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov

- práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier, v novo - otvorenom Eko - Šport hoteli Bjornson

- stabilné pracovné prostredie
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- ďalšie zamestnanecké benefity

Vaše žiadosti so životopisom prosím zašlite na e-mail: [email protected], infromácie na tel: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

požadujeme prax min 3 roky

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2771153  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou