Mechanik pneuservisného a autoservisného centra

SLOSO SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Sloso servis s.r.o., Janka Jesenského, Zvolen
Termín nástupu
15.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné pneuservisné práce na osobných a nákladných automobiloch, základné autoservisné práce, mobilné pneuservisné práce, rozvoz tovaru.

Rastúca a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť.
Možnosť individuálneho rastu.
Rodinná spoločnosť.

V prípade Vášho záujmu nám zašlite profesijný životopis na adresu: [email protected], alebo nás kontaktujte na tel. čísle : +421 905 994 940

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, autodoprava

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, ochota napredovať, cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť

SLOSO SERVIS s.r.o. je autoservisné a pneuservisné centrum. Spoločnosť vykonáva autoservisnú, pneuservisnú a obchodnú činnosť, mobilný nákladný, agro a EM pneuservis, umývanie - auto detailing, predaj všetkých typov pneumatík a diskov, predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2721331  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou