Obchodný zástupca

Slim BIM s.r.o.

Buzica 331, 044 73 Buzica, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia a spravovanie súčastných partnerov v českej a slovenskej republika, aktívne vyhľadávanie nových partnerov. Uzatváranie zmluv, prezentácia spoločnosti.

Stabilny plat s možnostou rastu, služobný mobil a dalšie firemné benefity.

Zivotopis zasielať na uvedený mail a následne Vás budeme kontaktovať o termine a mieste vyberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, kreativita, samostatnosť, ochota cestovať, viesť motorové vozidlo, obchodné zručnosti,

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaci v oblasti poľnohospodárstva a deratizácii škodcov na farmách živočíšnej výroby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3304783  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou