Pomocný pracovník

Slim BIM s.r.o.

Buzica 222, 044 73 Buzica, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný pracovník pri vykonávaní prác u našich slovenských a českých partnerov v oblasti deratizácie škodcov v poľnohospdárstve. Aktívna komunikácia slovensko-maďarsky.

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Zivotopis zasielajte na uvedeny mail a nasledne sa dohodne miesto a termin vyberového konania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, ochota cestovať a viesť motorové vozidlo,

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaci v oblasti poľnohospodárstva a deratizácii škodcov na farmách živočíšnej výroby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3304749  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou